Компонент Microsoft Visual Studio (Visual C++ Redistributable) потрібен для встановлення у систему бібліотек середовища виконання C та C++ (MSVC). На основі цих компонентів працює багато програм утиліт та ігри. Для більшості випадків достатньо буде встановити останню збірку, але буває і таке, що потрібно знайти більш давнішні версії пакету.
Завантаження та встановлення компонентів Visual C++
Найпростіший спосіб, та до речі самий безпечний, це завантажити необхідні компоненти з офіційного сайту. Тож перейдемо на сайт learn.microsoft.com
На сторінці доступні такі компоненти для завантаження:
- Visual Studio 2015, 2017, 2019, and 2022
- Latest Microsoft Visual C++ Redistributable Version
- Visual Studio 2013 (VC++ 12.0)
- Visual Studio 2012 (VC++ 11.0) Update 4 (no longer supported)
А натиснувши на кнопку «Показати ще 5» отримаємо ще:
- Visual Studio 2010 (VC++ 10.0) SP1
- Visual Studio 2008 (VC++ 9.0) SP1
- Visual Studio 2005 (VC++ 8.0) SP1
З цього списку вибираєте ті версії які необхідні для вашої системи. Якщо у вас 64-розрядна система то окрім 64-бітної версії компонентів потрібно встановити також 86-бітні.
Для прикладу розглянемо версію Visual C++ 2015-2022. В даному випадку нам доступно 3 компонента для завантаження: для ARM-процесорів, та для архітектури x86 та x64.
Дочекавшись поки завершиться завантаження компонентів запускаємо файл та пройшовши весь шлях встановлення перезавантажуємо комп’ютер.
Можливі проблеми та їх вирішення
- Якщо при встановлені компонентів інсталятор сповістить що такий компонент вже присутній в системі спробуйте встановити його 86-бітну версію, або навпаки 64-бітну в залежності від того яка версія вже встановлена.
- Якщо навіть після встановлення всіх компонентів проблема з запуском програми не зникає спробуйте видалити пакет та встановити знову.
- Деякі проблеми можуть виникати через вимкнені служби які відповідають за встановлення компонентів, безпеку чи оновлення.
- Також не забувайте перезавантажити комп’ютер, часто це критично необхідно.