Що таке функція захисту від підробок у Windows 11

Опубліковано: 01 березня 2025

Захист від підробок (Tamper Protection) у Windows 11 – це функція безпеки, яка запобігає несанкціонованим змінам налаштувань безпеки Microsoft Defender. Вона перешкоджає зловмисним програмам вимикати або змінювати важливі параметри безпеки, такі як захист у режимі реального часу та захист у хмарі. Захист від підробок слідкує щоб функції налаштування безпеки залишались незмінними для підтримки безпеки системи.

Як керувати захистом від підробок

Налаштувати функцію можна у програмі «Безпека у Windows». Для цього перейдіть у «Захист від вірусів і загроз > Налаштування захисту від вірусів і загроз» та у розділі «Захист від підробок» ввімкніть або вимкніть перемикач. За замовчуванням ця функція ввімкнена.

Налаштування функції Захист від підробок

Як допомагає захист від підробок

Захист від підробок у Windows 11 є захистом нового покоління. Він запобігає втручанню у важливі функції безпеки тому відключати його не варто.

Основні функції захисту від підробок:

  1. Запобігання несанкціонованим змінам – перешкоджає зловмисним програмам змінювати важливі налаштування безпеки Microsoft Defender. Це забезпечує стабільність та ефективність захисту системи від загроз.
  2. Підтримання цілісності безпеки – завдяки цій функції налаштування безпеки залишаються незмінними, що допомагає підтримувати безпеку системи та запобігає вимиканню критично важливих функцій безпеки зловмисними програмами.
  3. Захист від вірусів та зловмисних програм є частиною комплексної системи безпеки Windows.
  4. Хмарне виявлення шкідливого програмного забезпечення за лічені секунди.
  5. Інструмент моніторингу поведінки, який виявляє підозрілу поведінку в активних додатках.

Говорячи простою мовою, захист від підробок гарантує, що ніхто не зможе втрутитися в систему захисту. Вбудоване програмне забезпечення достатньо, щоб впоратися з більшістю загроз, включаючи віруси, трояни чи програми-вимагачі.


Прокоментувати статтю

Якщо виникають питання по темі статті можете сміливо писати в коментарях що саме незрозуміло, будемо розбиратися разом. Діліться своїм досвідом або усім тим що зможе доповнити чи скорегувати статтю, та просто висловлюйте свої думки, головне по темі.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

*залишаючи коментар Ви підтверджуєте що ознайомилися та приймаєте положення Політики конфіденційності щодо файлів cookie.

Що таке функція захисту від підробок у Windows 11

Контакти Політика конфіденційності