Розділ: Анонімність в мережі
Цифрова конфіденційність у світі штучного інтелекту
Поява ChatGPT зробила революцію у світі штучного інтелекту. Багато технологічних компаній стали розробляти та випускати свої моделі штучного інтелекту. Google Gemini та Microsoft Copilot – дві найбільш популярні моделі генеративного ШІ. У цій статті ми поговоримо про те, які загрози становить генеративний ШІ, безконтрольний збір даних користувачів та технологія Deepfake.
Налаштування OpenVPN з'єднання у Windows 11
Ця стаття для тих хто хоче захистити свої дані та конфіденційність в інтернеті завдяки використанню VPN. Ми розглянемо безкоштовну програму OpenVPN, як її встановити та налаштувати, як знайти потрібні сервера в різних країнах світу, щоб в результаті отримати стабільне, безпечне та зашифроване з'єднання.
Як знайти людину по фото в інтернеті
Іноді виникає потреба знайти людину лише по одній фотографії. Причин для цього може бути багато, але, в будь-якому випадку, алгоритми пошуку будуть однакові. В цій статті розберемо як знайти людину по фото а також як перевірити самого себе. Важливо пам’ятати, що успіх пошуку залежить від якості фото та активності людини в інтернеті.
Небезпека викриття особистих даних лише по фото людини
З розвитком штучного інтелекту стає все складніше зберегти свої особисті дані – ім'я, номер телефону чи домашню адресу. Ніхто не замислюється над тим що і куди відправляє, які дані вносить в форми на веб-сайтах що і призводить до значних проблеми з конфіденційністю. Я хочу продемонструвати сучасні можливості розумних пристроїв на основі ШІ.
Безпечні месенджери
В даній статті розглянемо месенджери для безпечного обміну повідомленнями. Подивимось, хто здатен забезпечити високий рівень захисту даних користувачів, використовує шифрування для захисту повідомлень від несанкціонованого доступу, та на що можна перейти з Telegram, Viber чи WhatsApp.
Безпечні браузери які забезпечать вашу конфіденційність
Серед всього різноманіття сучасних браузерів мало хто поважає вашу конфіденційність. Ваш браузер має прямий доступ до особистих даних. Теоретично, він може надсилати розробникам все, що ви робите в Інтернеті. Саме тому я вважаю важливим пояснити, які браузери можна використовувати, якщо ви хочете зберегти свою онлайн-активність приватною.